Check-Up Hizmetleri

Long Beach Medical olarak 8 farklı grup ile check-up hizmeti vermekteyiz:

  • Genel Check-up Hizmetleri
  • Kardiyoloji ve Kardiyovasküler  Check-up Hizmetleri
  • Erkek Check-up Hizmetleri
  • Kadın Check-up Hizmetleri
  • Sporcu Check-up Hizmetleri
  • Çocuk Check-up Hizmetleri

Genel Check-up Hizmetleri:
Sağlığınıza dair endişeleriniz varsa veya rutin bir kontrol yapmak istiyorsanız, hastanemizin genel check-up programları sizin için ideal bir seçenek olabilir.Uzman hekimlerimiz, muhtemel sağlık risklerinizi anlamak ve önlemek için size destek sağlıyor. Rutin sağlık kontrolleri, kan testleri ve kişisel sağlık danışmanlığı ile sağlığınızı izleyip, en iyi tedavi planını oluşturuyoruz.

Sporcu Check-up Hizmetleri:
Modern tıpta artık tedavi edici sağlık hizmetlerinin yanında; koruyucu sağlık hizmetleri, erken teşhis ve kontrol programlarının önemi giderek artmaktadır. Check-up, erken tanı amacıyla, bugünkü durumunuzu belirlemek için yapılan testler ve muayenelerdir.
Düzenli spor yapanlarda veya daha önce spor yapma alışkanlığı olmayan ve spora yeni başlayanlarda,  ‘’Sporcu Check-up Hizmeti’’ ile çeşitli rahatsızlıklara neden olabilecek eksiklikler erken tespit edilir ve kalıcı çözümler üretilir. Bu sebeple, fiziksel sağlığınızı korumak için yılda bir kez ‘’Sporcu Check-up’’ yaptırmalısınız.

Çocuk Check-up Hizmetleri:
Çocuklara belli dönemlerde yaptırılan Check-Up işlemleri, hastalıkların erken tanı ve tedavisinde etkin rol oynar. Çocuklara özel olarak hazırladığımız check-up programımızla, özellikle çocukların gelecekte geçirebileceği hastalıklarla özel olarak ilgileniyoruz ve bu konuda önlemler alıyoruz. Check-Up Programları çocuklarda  yaşa göre farklılık gösterebilir.

Çocuk Check-up yaş gruplarımız:
1 Yaş Üzeri Check-up
3 Yaş Üzeri Check-up

Check-Up Hizmetleri​ Bölümünden Randevu Al

+90 392 371 37 90 | +90 548 889 52 62  numaralı hattımızı arayarak hızlıca randevu oluşturabilirsiniz.